Praamid.ee

{{translate('main.cookies_prompt.agreement_msg_part1')}} {{translate('main.cookies_prompt.agreement_msg_part2')}}.

Head reisijad mootorratastel

11.06.2017 22:24

Suvehooaeg on alanud ja üha enam reisitakse saartele ka mootorratastega. Soovitame mootorrattaga reisides soetada sobivaks ajaks sõidupilet www.praamid.ee e-teenindusest.  Juhime tähelepanu, et mootorratas on eraldi seisev sõiduki tüüp ja mootorrattale tuleb osta eraldi pilet.


Kui e-teenindusest on pilet ostetud, siis tuleb sadamaalale jõudes suunduda e-pileti rajale. Tõkkepuu avamiseks palume helistada tõkkepuul oleval telefoninumbril või skaneerida QR-kood piletilt. Edasi suunatakse teid sadamaalal eelisjärjekorda.

Juhul kui pilet on ostetud sadama kassast, jääb võimalus, et Teie mootorratas ei mahu soovitud reisile. Mootorrataste puhul kehtib sadamaalal tavapärane korraldus – e-piletiga reisijad saavad soovitud laevale, aga kassast ostetud piletiga peab jääma üldjärjekorda ootele. Kui ilmad on ilusad ja reisijaid rohkem, siis võib ooteaeg üldjärjekorras olla tunde.

Laeval on üheks võimaluseks paigutada ratas n-ö taskusse või soovi korral küsida madruselt koormarihmad ja kinnitada mootorratas spetsiaalselt selleks ettenähtud kohta. Kui soovite kinnitada koormarihmadega, siis palume sadula kaitse endal kaasa võtta.

Soovime kõikidele mootorratturitele turvalist teekonda maanteel ning meeldivat merereisi!

Back to News page