Praamid.ee

{{translate('main.cookies_prompt.agreement_msg_part1')}} {{translate('main.cookies_prompt.agreement_msg_part2')}}.

Meie töötajad

Jaak Kaabel
Juhatuse esimees
E-post: jaak.kaabel@tslaevad.ee

Mart Loik
Laevandusvaldkonna juht
Juhatuse liige
E-post: mart.loik@tslaevad.ee

Pille Kauber
Teenindus- ja müügivaldkonna juht
E-post: pille.kauber@tslaevad.ee

Jaanus Matso
Peakapten-mereohutusjuht
E-post: jaanus.matso@tslaevad.ee

Ellar Kõuts
Superintendant (Virtsu-Kuivastu liin)
E-post: ellar.kouts@tslaevad.ee

Indrek Kiivit
Superintendant (Rohuküla-Heltermaa liin)
E-post: indrek.kiivit@tslaevad.ee

Robert Štšerbakov
Noorem superintendant
E-post: robert.stserbakov@tslaevad.ee

Airi Raamat
Laevateeninduse koordinaator
E-post: airi.raamat@tslaevad.ee

Merlin Alaküla
Spetsialist
E-post: merlin.alakula@tslaevad.ee

Andre Aitsen
Ärianalüütik
E-post: andre.aitsen@tslaevad.ee

Iivi Naaber
Teenindusjuht (Virtsu-Kuivastu liin)
E-post: iivi.naaber@tslaevad.ee

Terje Kaibald
Teenindusjuht (Rohuküla-Heltermaa liin)
E-post: terje.kaibald@tslaevad.ee

Martina Rihkrand
Klienditoe vastutav teenindaja
E-post: martina.rihkrand@tslaevad.ee

Reisiparvlaevade kaptenid

Leiger
Aidar Lees-Leesmaa
Tiit Juursalu

Tiiu
Guldar Kivro
Arvo Suurhans

Tõll
Hanno Naaber
Peeter Sepp

Piret
Ringo Koppel
Andre Sisas