Praamid.ee

{{translate('main.cookies_prompt.agreement_msg_part1')}} {{translate('main.cookies_prompt.agreement_msg_part2')}}.

Meie töötajad

Jaak Kaabel
Juhatuse esimees
E-post: jaak.kaabel@tslaevad.ee

Guldar Kivro
Laevandusvaldkonna juht
Juhatuse liige
E-post: guldar.kivro@tslaevad.ee

Pille Kauber
Teenindus- ja müügivaldkonna juht
Juhatuse liige
E-post: pille.kauber@tslaevad.ee

Meelis Mägi
Mereohutusjuht
E-post: meelis.magi@tslaevad.ee

Ellar Kõuts
Superintendant (Virtsu-Kuivastu liin)
E-post: ellar.kouts@tslaevad.ee

Indrek Kiivit
Superintendant (Rohuküla-Heltermaa liin)
E-post: indrek.kiivit@tslaevad.ee

Robert Štšerbakov
Superintendant
E-post: robert.stserbakov@tslaevad.ee

Merlin Alaküla
Spetsialist
E-post: merlin.alakula@tslaevad.ee

Andre Aitsen
Ärianalüütik
E-post: andre.aitsen@tslaevad.ee

Vello Runthal
Teenindusjuht (Virtsu-Kuivastu liin)
E-post: vello.runthal@tslaevad.ee

Terje Kaibald
Teenindusjuht (Rohuküla-Heltermaa liin)
E-post: terje.kaibald@tslaevad.ee

Martina Rihkrand
Klienditoe juht
E-post: martina.rihkrand@tslaevad.ee

Reisiparvlaevade kaptenid

Leiger
Aidar Lees-Leesmaa
Tiit Juursalu

Tiiu

Arvo Suurhans

Tõll
Hanno Naaber
Indrek Kalamees

Piret
Ringo Koppel
Andre Sisas

Regula
Tiit Leis