Praamid.ee

{{translate('main.cookies_prompt.agreement_msg_part1')}} {{translate('main.cookies_prompt.agreement_msg_part2')}}.

Pardapood

Pardapood pakub reisijatele kosutavat kohvi, kiireid suupisteid ja vahvaid kioskikaupu.

Pardapoes on alati saadaval kvaliteetne kohv ja soojad joogid – espresso baasil kohvijoogid värske eestimaise piimavahuga, kakao ja tee. Poes valmistatakse kohapeal saiakesi ja pirukaid. Kiireks ja maitsvaks nosimiseks on pardapoes esindatud grillimenüü, erinevaid hot dog’id, vrapid, paninid ja taquito’d.

Sortimendis on Muhu-, Saare- ja Hiiumaa toodang. Valikust leiab nii toiduained, käsitööõllesid kui suveniire. Maiustajaid ootab poes lai valik head ja paremat ning mõeldud on ka tervislikele alternatiividele nagu juurviljasnäkid, terviseshotid, pähklid ja batoonid.

Lisaks on alati müügil parim valik ajakirjandust ning muu traditsiooniline kioskikaup.


 „Olen R-kioski tiimi peakokk Riho ja mina hoolitsen selle eest, et iga pardapoest ostetud amps oleks kvaliteetne ja väga maitsev.“
Riho Aunroos
R-Kioski peakokk

Pardapoes hoolitakse keskkonnast. Kohvitopsid kannavad „Swan“ luigemärki, kasutatakse puidust kohvijookide segamispulki, paberist joogikõrsi ning taaskasutatud materjalist salvrätikuid.

Parvlaevadel Piret, Tõll, Leiger ja Tiiu jätkab 1. oktoobrist 2019. aastast poeteenuse osutamist R-Kiosk Estonia AS. Ligi 100 müügipunktiga R-Kiosk Estonia AS kuulub Norra pereettevõttele Reitan Group, mis on suuruselt teine mugavuskaupluste jaemüügikett Euroopas. Kontsernis töötab kokku üle 18 000 töötaja, neist ligikaudu 350 Eestis. Ühena vähestest Eesti jaemüügiettevõtetest peab R-Kiosk Estonia AS oma väikepoode üheskoos frantsiisipidajatega.

Loe R-kiosk Estonia ASi kohta lähemalt siit.