Praamid.ee

{{translate('main.cookies_prompt.agreement_msg_part1')}} {{translate('main.cookies_prompt.agreement_msg_part2')}}.

Parvlaev Hiiumaa asendab parvlaeva Tiiut

31.07.2017 13:51

Seoses parvlaeva Tiiu ajutise liinilt eemale jäämisega teenindavad Hiiumaa liini parvlaevad Leiger ja Hiiumaa.

Parvlaev Hiiumaa väljub esimesele reisile Rohukülast 1.augustil kell 13:00.  Kuna eesolev nädalavahetus on üks populaarseimaid nädalavahetusi Hiiumaa külastamiseks, mil saarele on oodata ohtralt külalisi, siis teenindavad Rohuküla- Heltermaa liini kokku kolm laeva.

Neljapäeval, 3. augustil, reedel, 4. augustil ja pühapäeval 6. augustil teeb parvlaevade Leiger ja Hiiumaa kõrval lisareise parvlaev Regula.

Virtsu- Kuivastu liini teenindavad parvlaevad Tõll ja Piret.  Järgmine nädalavahetus on jällegi populaarne Saaremaa ja Muhumaa külastamiseks ja seetõttu on reedel, 11. augustil ja pühapäeval, 13. augustil  lisatud graafikusse ka kolmanda laeva reisid. Kolmanda laevana teenindab Tõllu ja Pireti kõrval liini parvlaev Regula.

TS Laevad palub reisijatel võimalusel soetada piletid ette e-keskkonnas. E-piletiga tuleb eelisõigusega laevale saamiseks saabuda sadamasse mitte enne eelmise reisi väljumist ja mitte hiljem kui 15 minutit enne piletil märgitud reisi.

Parvlaev Tiiu on avarii tõttu liinilt eemal kuni poolteist kuud.  Selle aja jooksul teostatakse dokis laeva täielik ülevaatus, selgitatakse vigastused ja teostatakse remont.

Parvlaev Hiiumaa jääb Rohuküla-Heltermaa liinile kuni parvlaeva Tiiu naasmiseni.

Back to News page