Praamid.ee

{{translate('main.cookies_prompt.agreement_msg_part1')}} {{translate('main.cookies_prompt.agreement_msg_part2')}}.

Parvlaevade pardapoeteenuse pakkuja konkursi võitis AS R-Kiosk Estonia

26.04.2019 10:32

TS Laevad OÜ korraldatud pardapoeteenuse pakkuja konkursi võitis AS R-Kiosk Estonia, kes jätkab 1. oktoobrist 2019 uue koostöölepingu alusel pardapoeteenuse osutamist Virtsu-Kuivastu ja Rohuküla-Heltermaa liinidel opereerivatel parvlaevadel.

TS Laevad OÜ juhatuse liikme ja teenindusvaldkonna juhi Pille Kauberi sõnul osutus AS R-Kiosk Estonia pakkumus vastavalt konkursitingimustele parimaks. „AS R-Kiosk Estonia on parvlaevadel olnud meie koostööpartner alates 2016. aasta sügisest. Tänu eelnevale kogemusele on nad õppinud meie kliente tundma ja neil on selge visioon, kuidas meie reisijaid veelgi paremini teenindada. Lisaks vastas nende pakkumine hästi konkursitingimustes nõutud keskkonnasäästlikkuse printsiibile. Näiteks hakatakse uue koostöölepingu alusel kasutama Vegware kaubamärki kandvaid nõusid, mis on ökoloogiliselt puhtad ja biolagunevad ning kasutusele võetakse luigemärgist „The Swan“ kandvad kohvitopsid, mis tagab selle, et toode on konstrueeritud ja toodetud keskkonnale parimal võimalikul viisil, võttes arvesse kogu toote elutsüklit.“

AS R-Kiosk Estonia tegevjuhi Tiia Ilvese sõnul saab uuenenud pardapoes olema klientide jaoks kõige meelepärasem sortiment: „Edaspidi on parvlaeva reisijatel oodata erinevaid häid pakkumisi nii tähtpäevadeks kui saarte suursündmuste raames. Valikusse on lisandumas uusi trenditooteid, kuid kindlasti jäävad sortimenti klientide lemmikud, nagu hot dog ja ahjusoojad pirukad ning muidugi kohv, mis valmistatakse vaid kvaliteetsetest kohviubadest“.

„Uuenenud pardapoes saab olema esindatud rohkem kohalike tootjate toodangut, mis aitavad välja tuua saarte eripära. Nii Muhumaa, Saaremaa kui Hiiumaa tootjatel on võimalus oma toodangut pardapoodidesse müüki pakkuda,“ lisas Ilves.

TS Laevad OÜ ja AS R-Kiosk Estoniaga luuakse koostöös võimalus teatud toodete eest ette tasuda läbi TS Laevade e-teeninduse, mis tagab kiirema ja sujuvama teeninduse pardapoodides.

AS R-Kiosk Estonia kuulub Norra pereettevõttele Reitan Group, mis on suuruselt teine esmatarbekaupade jaemüügikett Euroopas. Kontsernis töötab kokku üle 18 000 töötaja, neist Eestis ligikaudu 350. R-Kioski eesmärk on pakkuda maitsvat ja täisväärtuslikku tänavatoitu, et kiire elutempoga inimesed saaksid olla tegusad ning toimekad kogu päeva.

TS Laevad teenindab mandri ja suursaarte vahel üle 2,3 miljoni kliendi aastas.

Back to News page