Praamid.ee

{{translate('main.cookies_prompt.agreement_msg_part1')}} {{translate('main.cookies_prompt.agreement_msg_part2')}}.

Praamid.ee veebilehekülge on tänaseks külastanud ligi 6000 inimest ja ostetud on juba 2500 piletit

03.09.2016 15:15

Uus suursaarte ja mandrivahelise parvlaevaliikluse piletimüügisüsteem avati klientidele 1. septembril, kui algas TS Laevad OÜ parvlaevade piletite eelmüük oktoobrikuuks.

TS Laevad OÜ müügi- ja teenusevaldkonna juhi Ele Reiljani sõnul on tänaseks Praamid.ee veebilehekülge külastanud juba ligi 6000 inimest. „Praeguseks hetkeks on meil üle 1200 registreeritud kliendi. Äriklientide lepingute sõlmimine käib suures mahus ja igal tunnil lisandub erakliendikontosid. Meie veebilehe kaudu on juba ligi 2500 inimest soetanud endale oktoobrikuuks ülesõidupiletid,“ lisas Reiljan.

Uue piletisüsteemiga koos alustas tööd ka Praamid.ee klienditugi, mis asub Kuivastus ja vastab klientide telefonikõnedele ning e-kirjadele iga päev kella 8-st hommikul kuni 8-ni õhtul.

„Meie klienditugi sai esimesel päeval ligi 90 kõnet klientidelt ning rohkem kui 30 kirja. Suuri murekohti pole klientidelt välja tulnud, pigem uuritakse, kuidas üht või teist asja mugavamalt teha. Suurimat segadust tekitab klientides hetkel see, et septembrikuu piletid tuleb osta Tuulelaevade veebilehelt ning Praamid.ee lehelt saab osta pileteid oktoobrikuust algavatele reisidele,“ märkis Reiljan.

Alates oktoobrikuust toimuvatele parvlaevareisidele Virtsu-Kuivastu ja Rohuküla-Hetermaa liinil saab pileteid osta uuest iseteeninduskeskkonnast www.praamid.ee. Klienditoe spetsialistid aitavad ärikliente lepingute sõlmimisel ning vastavad kõikidele uue piletisüsteemiga seonduvatele küsimustele telefonil 618 1310 ja e-kirja teel aadressil info@praamid.ee.

Back to News page