Praamid.ee

{{translate('main.cookies_prompt.agreement_msg_part1')}} {{translate('main.cookies_prompt.agreement_msg_part2')}}.

Sihtkohad

Hiiumaa

Hiiumaa on suuruselt Eesti teine saar. Saarel asub Heltermaa sadam. Saare keskus on Kärdla linn, mis asub Heltermaa sadamast 25 km ja Tallinnast 155 km kaugusel. Väiksemad keskused on kagus Käina ja lõunas Emmaste alevik.

Täpsema info Hiiumaa vaatamisväärsuste ja võimaluste kohta leiad:

Läänemaa

Läänemaa on üks 13-st mandril asuvast maakonnast. Läänemaal asub Virtsu sadam, mille kaudu käib ühendus Muhu ja Saaremaaga, ning Rohuküla sadam, kust väljuvad parvlaevad Hiiumaale. Läänemaal on ka Eesti suuruselt neljas saar Vormsi. Läänemaa keskus on Haapsalu linn, mis asub Tallinnast 98 km, Rohukülast 10 km ja Virtsust 74 km kaugusel.

Täpsema info Läänemaa vaatamisväärsuste ja võimaluste kohta leiad:

Muhu

Muhu saar asub Saare maakonnas. Suuruselt Eesti kolmandal saarel asub Kuivastu sadam. Saar on ühendatud Saaremaaga Väikese väina tammi kaudu, millel kulgeb autotee. Muhu saare keskus on Liiva küla, mis asub Kuivastu sadamast 11 km, Kuressaarest 65 km ja Tallinnast 153 km kaugusel.

Täpsema info Muhu vaatamisväärsuste ja võimaluste kohta leiad:

Saaremaa

Saaremaa on Eesti suurim saar. Mandrilt tulles pääseb saarele Kuivastu sadamas silduvate parvlaevadega. Kuivastu sadam asub Muhu saarel ja kahte saart ühendab autoteega Väikese väina tamm. Saaremaa ja Saare maakonna keskus on Kuressaare linn, mis asub Kuivastu sadamast 75 km ja Tallinnast 217 km kaugusel.

Täpsema info Saaremaa vaatamisväärsuste ja võimaluste kohta leiad: