Praamid.ee

{{translate('main.cookies_prompt.agreement_msg_part1')}} {{translate('main.cookies_prompt.agreement_msg_part2')}}.

Pardaresto

Take Off pardaresto pakub kogu päeva vältel reisijatele võimalust kiirelt, maitsvalt ja tervislikult keha kinnitada.

Hommikumenüüst leiab isuäratavaid putrusid, lisaks salateid, erinevaid sooje suupisteid ja võileibasid, soolaste ja magusa täidisega pannkooke ning pirukaid. Hommikusööki pakutakse esimesest reisist kuni kella 11.00-ni.

Pärast hommikusööki saavad reisijad nautida buffet-roogasid – iga sööja saab endale meelepärase roa ja koguse ise valida.

Päevamenüüs on alati supp ning erinevad praed, kus lisaks kala-, linnu- ja sealihast valminud roogadele on valikus ka taimetoit. Praele saab lisada toorsalateid ja muid lisandeid ning saadaval on ka värske saia- ja leivavalik, seemned, ürdid, krutoonid ning salatikastmed.

Igal ajal on saadaval võileivad, paninid, värsked salatid, kohapeal valminud värsked smuutid, pagari- ja kondiitritooted, samuti vrapid, mahe- ja toorbatoonid, joogivalik ning puuviljad.


„Take Off pardarestos valminud road on töötlemata ja värsketest toiduainetest. Toiduvalmistamisel ei kasutata maitsetugevdajaid ja soola sisaldavaid maitseaineid; kastme-, puljongi- ja magustoidupulbreid; vedelaid kontsentraate. Kõik puljongid, supid ja kastmed valmistatakse üksnes naturaalsest toorainest.“
Evelyn Bauman
Take Off pardaresto tootearendusspetsialist

Take Off pardarestos pakutakse buffet-roogasid iseteenindusliinist, et vähendada toiduraiskamist – klient saab valida just endale sobiva suurusega portsjoni.

Take Off pardarestos hoolitakse keskkonnast ning kaasaostetavate toitude pakendamiseks eelistatakse kartongpakendeid, paberkõrsi ning puidust kahvleid ja nuge.

Parvlaevadel Piret, Tõll, Leiger ja Tiiu osutab alates 1. oktoobrist 2019. aastast toitlustusteenust Baltic Restaurants Estonia AS. Ettevõte on tegutsenud Eestis ja Lätis enam kui 20 aastat. Ettevõtte tööpere koosneb 1 300 professionaalist, kes teevad edukalt oma tööd enam kui 250 lõunarestoranis, sööklas ja kohvikus, samuti bankettidel ja väljasõitudel. Enam kui 25 miljoni euro suuruse aastakäibega on jõutud Baltimaade juhtivaks toitlustusettevõtteks haridus- ja riigiasutustes ning ettevõtetes. Baltic Restaurants Estonia AS kaubamärkideks Eestis on Daily, Chat, Take Off ja Subway.

Loe Baltic Restaurants Estonia ASi kohta lähemalt siit.