Praamid.ee

{{translate('main.cookies_prompt.agreement_msg_part1')}} {{translate('main.cookies_prompt.agreement_msg_part2')}}.

TS Laevad avab lastekaitsepäeval parvlaevadel uuendatud laste mängutoad

01.06.2020 11:36

Eesti suursaarte ja mandri vahelist parvlaevaliiklust opereeriv TS Laevad avab 1. juunist oma neljal parvlaeval uuendatud laste mängutoad, et pakkuda merereisi ajal põnevat mängulist tegevust kõige noorematele reisijatele.

TS Laevade juhatuse liikme ja teenindusvaldkonna juhi Ave Metsla sõnul said parvlaevade uued mängutoad seikluslikud ning erinevas vanuses laste huvidega arvestavad. „Uutes mängutubades on kõige enam rõhku pandud erinevatele mängumoodulitele, mis tootja hinnangul on kõige sobilikumad kahe kuni kaheksa aasta vanustele lastele. Ruumide kujundus on lõbusates toonides ning saanud inspiratsiooni mere temaatikast – siin võid olla justkui korraga  nii maal kui merel, lasta vikerkaarel liugu või hüpata kivikestel, juhtida ise laeva või leida merepõhjast ammu uppunud laevavraki.“

„Uute mängutubade sisustuse osas oleme võtnud meie reisijate tagasisidet võimaluste piires arvesse – nii on näiteks tubadest kadunud ekraanid, kuna enamike lastevanemate soov on laste ekraaniaega piirata. Mängutubade sisustus on erinevatel laevadel sarnane, kuid mitte identne,“ lisas Metsla.

TS Laevade uute laste mängutubade kontseptsiooni töötas välja ja paigaldas konkursi tulemusel Borealis Holding OÜ.

Uuenenud laste mängutoad avatakse parvlaevadel lastekaitsepäeval 1. juunil, mil viiruse leviku tõkestamise piirangute lõppemise järel on see taas võimalik.

Back to News page