Praamid.ee

{{translate('main.cookies_prompt.agreement_msg_part1')}} {{translate('main.cookies_prompt.agreement_msg_part2')}}.

TS Laevad Nõukogu kinnitas kolmandaks juhatuse liikmeks teenindus- ja müügivaldkonna juhi Pille Kauberi

30.01.2018 11:33

TS Laevad nõukogu otsustas määrata ettevõtte teenindus- ja müügivaldkonna juhi Pille Kauberi kolmandaks juhatuse liikmeks. Pille Kauberi volitused algavad 1. veebruaril 2018.

TS Laevad nõukogu esimehe Valdo Kalmu sõnul on üsna loomulik, et teenindusele suunatud ettevõtte juhatuse liikmeks on ettevõttes teeninduse eest vastutav isik. „TS Laevad  noore ettevõttena on  jõudnud juba kaugele: mandri ja suursaarte vahel seilavad uued  ja moodsad laevad, üles on ehitatud kasutajakeskne piletimüügisüsteem, saadud kogemus esimesest opereerimisaastast. Edaspidi tulebki üha enam panustada just klienditeenindusse. Pille Kauber on end tõestanud võimeka ja teenindusele suunatud töötajana, kes juhatuse liikmena saab rohkem panustada ettevõtte strateegilisse juhtimisse  tähtsustades eelkõige teenindusvaldkonda,“ märkis Kalm.

Pille Kauber  on alates oktoobrist  2016  olnud ettevõtte teenindus- ja müügivaldkonna juht. Enne TS Laevad OÜ-ga liitumist pärineb tema viimaste aastate töökogemus peamiselt vastutavatelt ametikohtadelt rahvusvahelistes suurettevõtetest nii Eestis kui Leedus.

Pillel on rahvusvahelise ärijuhtimise kraad ning ta on täiendamas end ärijuhtimise magistrikraadi saamiseks Euroülikoolis.

TS Laevad juhatuses on veel juhatuse esimees Jaak Kaabel ja juhatuse liige-laevandusvaldkonna juht Mart Loik.

 

 

Tagasi uudiste nimekirja